tel.
516 616 000
e-mail:
info@edu-kids.pl

Białołęka

Białołęka – okolice  EduMalucha

Białołęka jest piękną dzielnicą Warszawy. Jako jedyna nie została jeszcze do końca zmodyfikowana przez człowieka. Coraz więcej ludzi chce właśnie tutaj zamieszkać. Cisza, spokój z dala od hałasu i tłumów, to to, co najbardziej przemawia za zamieszkaniem na Białołęce.

Dlatego i my wybraliśmy Białołękę na rozpoczęcie naszej przygody z EduMaluchem. Nasza placówka mieści się przy ulicy Ruskowy Bród 61. Około 500 m od nas znajduje się „Bociani Zakątek”. Jest to park, boisko, plac zabaw dla dzieci, skatepark oraz siłownia plenerowa.
Pierwszy taki teren rekreacyjno-sportowy na wschodniej Białołęki.

Po sąsiedzku mamy sklep spożywczy, restaurację i największą frajdę dla dzieciaków – salę zabaw. Tam najczęściej zaglądają dzieci wraz z rodzicami, by się pobawić, uczcić kolejne urodziny czy zjeść lody.

Dookoła nas powstają nowe osiedla, ale mimo to otaczają nas lasy. Na Białołęce chcieliśmy stworzyć miejsce, placówkę, która będzie oderwaniem dla dzieci. Inny wymiar świata.
EduMaluch znajduje się pośród drzew, wokół słychać śpiew ptaków, szum wiatru i rechot żab. Nie słychać jeżdżących samochodów, panuje cisza i spokój. Mamy też parking dla odwiedzających nas rodziców.

W budynku naszej placówki są 3 sale dla dzieci. Jedna punktu przedszkolnego, druga żłobkowa i sypialnia.
Powierzchniowo zajmujemy 120 m2. W tych salach dzieci przebywają w ciągu dnia, bawią się, uczestniczą w zajęciach oraz spożywają posiłki. W sypialni wiadomo – dzieci leżakują. Każde dziecko ma swoje łóżeczko bądź leżaczek i pościel. Na szczęście nasi podopieczni nie mają przymusu spać w ciągu dnia i o wyznaczonej przez harmonogram godzinie, idą spać wtedy kiedy są zmęczone i śpiące.

Z tyłu budynku jest weranda. Podczas ciepłych dni dzieci tam odpoczywają, bawią się i uczą. Pełen relaks. Dalej jest plac zabaw. Na tyłach placu znajduje się warzywniak, o który dzieci dbają.
Najpierw sieją warzywka, potem pielęgnują, obserwują wzrost roślin, a na koniec zbierają i konsumują;)

Będąc tam docenia się spokój i czerpie przyjemność z każdego dnia. Każdy chce tu być. Ach ta Białołęka!  Liczy się dla nas szczęście, dobro i rozwój dziecka.

Kwiaty w naszym ogródku
Kwiaty w naszym ogródku